Slideshow

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
Joomla! Slideshow

Dnes je

prosinec 2017
púsčpsn
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Svátek slaví

Dnes : Radana a Radan
Zítra : Albína

Návštěvnost

572730
DnesDnes626
VčeraVčera744
Tento týdenTento týden3638
Tento měsícTento měsíc10518
VšeVše572730

Poslední 3. kolo integrované bocci v Nové Pace

V sobotu 17. října se v tělocvičně ZŠ v Nové Pace konalo poslední 3. kolo ktrého se zúčastnila dvě družstva velkomeziříčského sportovního klubu. Tým HSC VM ve složení František, Petr a Vojtěch Malcovi a Jan Coufal bojovali v 1. lize a družstvo Stacionář Zdislava Zbyněk Sláma s asistentkou Kateřinou Zdražilovou a pan a paní Slámovi, kteří se účastnili ligy druhé.

Číst dál...

2. kolo 2. ligy boccii v Havířově

První říjnový víkend byl pro Františka Malce poslední turnaj boccii, který se odehrál podle staré koncepce. Od nového roku z důvodu úspor začíná platit nový řád boccii, který bude preferovat sportovce s vyššími ambicemi a chce především zkvalitnit úzký kádr české reprezentace. František Malec sportuje v třídě postižení BC 2 a byl nalosován do vyrovnané čtyřčlenné skupiny. Hned svůj první zápas s domácí havířovskou hráčkou vyhrál a postavil základ pro postup ze skupiny.

Číst dál...

5. ročníku turnaje O pohár starosty obce a v otevřeném turnaji iboccie družstev

V sobotu 26. 9. 2015 proběhl ve sportovní hale Centrum kultury, sportu a zájmových činností již 5. ročník turnaje integrované boccie, kterého se zúčastnilo celkem 10. družstev což činilo asi 40 sportovců, kteří se sjeli do Osové Bítýšky ze všech koutů České republiky.

Tento turnaj uspořádal Handicap Sport Club Velké Meziříčí ve spolupráci s iSK Vysočina za podpory obce Osová Bítýška, města Velké Meziříčí, Žďár nad Sázavou, Kraje Vysočina, a firma POEX s.r.o., která věnovala pro všechny soutěžící ceny v podobě svých produktů.

Číst dál...

Atletika

Přímo ze Staré Paky odjížděli sportovci na Podzimní atletické závody Spastic Handicap, které se konaly v neděli 6. září 2015 na zrekonstruovaném stadiónu v Bílině. Bezmála stovka sportovců bojovala o poslední vavříny z atletických disciplín v tomto roce na našem území. Na těchto závodech se plnily limity na Mistrovství světa 2015, a proto se těchto závodů účastnili i sportovci, kteří sportují v oddílech mimo Českou federaci Spastic Handicap. Atleti z HSC VM - M. Bartůněk, J. Coufal, B. Dvořák a J. Polívka bojovali o co nejlepší umístnění v disciplínách hodu diskem a oštěpem a vrhu koulí. Všichni velkomeziříčští sportovci se ještě nedokázali plně přizpůsobit novým pravidlům ohledně posedu na odhodové stolici a tomu odpovídaly i slabší výkony jako v předešlých ročnících. V konečném pořadí si nejlépe vedl B. Dvořák, který ve všech třech disciplínách obsadil 2. místo a na stupních nejvyšších ho na 3. místě také ve všech třech disciplínách doprovodil M. Bartůněk.

Sportovní klub děkuje všem, kteří náš klub v roce 2015 finančně podporují.

Mediálním partnerem jsou internetové noviny,, Noviny VM.cz“, Velkomeziříčsko a  Medřičské listy.

 

Závěsný kuželník Stará Paka

V sobotu 5. září se ve Staré Pace konalo poslední 5. kolo integrovaného závěsného kuželníku, kde družstvo HSC VM bojovalo v konečném pořadí o celkové 3. místo v ročníku 2015.
Družstvo ve složení M. Bartůněk, P. Gottlieb, J. Coufal, B. Dvořák a J. Charvát, odjížděli na tento turnaj s mírným náskokem za vítězství v Dolní Kalné na průběžném 3. místě. Velkomeziříčští v tomto kole obsadili 5. místo za 389bodů a tyto body stačily na udržení konečného 3. místa v ročníku 2015. V tomto ročníku se zúčastnilo integrovaného závěsného kuželníku celkem 19. družstev. Družstvo HSC VM si 3. místo vybojovalo především vyrovnanými výkony v celém ročníku a účastí na všech 5. kolech. Do konečného výsledku se započítávaly pouze 4. nejlepší kola.

 

© 2013 Handicap Sport Club Velké Meziříčí