Slideshow

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
Joomla! Slideshow

Dnes je

prosinec 2017
púsčpsn
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Svátek slaví

Dnes : Radana a Radan
Zítra : Albína

Návštěvnost

572732
DnesDnes628
VčeraVčera744
Tento týdenTento týden3640
Tento měsícTento měsíc10520
VšeVše572732

12. ročník turnaje v bowlingu, O pohár starosty města Velké Meziříčí

V sobotu 29. srpna se na River bowlingu ve Velkém Meziříčí konal již 12. ročník turnaje v bowlingu dvojic. Turnaj se uskutečnil, především pro handicapované sportovce, děti a asistenty. Tento turnaj se pořádal pod záštitou ing. Radovana Necida starosty města Velkého Meziříčí.

Číst dál...

Dva víkendy integrovaných sportů

Dva víkendy 18. 7. a 25. 7. 2015 sportovci velkomeziříčského Handicap Sport Clubu bojovali o co nejlepší umístnění v integrovaných sportech.

V sobotu 18. 7. proběhlo 2. kolo ibocci 1. a 2. ligy, kterého se v Hořicích zúčastnila družstva HSC VM v první lize a družstvo Stacionář Zdislava, které bojovalo v druhé lize. Družstvo HSCVM obsadilo 12. místo a družstvo Stacionář Zdislava obsadilo 4. místo.

V sobotu 25. 7. proběhlo v Dolní Kalné v Podkrkonoší již 4. kolo integrovaného závěsného kuželníku. Tohoto turnaje se zúčastnilo družstvo HSCVM z Velkého Meziříčí ve složení Jan Coufal, Bohumír Dvořák a Jiří Charvát.

12. družstev v rámci republiky bojovalo o co nejlepší výsledky a právě sportovci HSC VM po prvním kole figurovali na 1. místě. V odpoledních hodinách se rozhodovalo v dorážkách a velkomeziříčské družstvo odehrálo svůj standartní výkon a především zásluhou Jana Coufala, nejlepšího hráče dne si velkomeziříčské družstvo z 10. ročníku odvezlo po zásluze trofej nejvyšší celkovým součtem 402 shozených kuželek.

Sportovní klub děkuje všem sponzorům, městu Velké Meziříčí a Žďár nad Sázavou, Kraji Vysočina, kteří naši činnost finančně podporují svými granty. Mediálním partnerům týdeníku "Velkomeziříčsko, Medřičské listy" a internetovým novinám "Noviny VM.cz"

Čtrnáctou Valtickou gulu vyhrál Milan Bartůněk

Tento turnaj v petanque, se konal 11.7 2015, tentokrát v areálu TJ Sokol Lanžhot. Turnaje se účastnilo 25 sportujících vozíčkářů, rozlosovaných do pěti skupin.

Do finále postoupili pouze vítězové skupin, kteří bojovali o putovní pohár. Velkomeziříčský M. Bartůněk, i přes jednu prohru, svoji skupinu vyhrál a následným soustředěným výkonem ve finále nepoznal hořkost porážky a tím si, k překvapení všech, mohl z Lanžhota odvézt krásný pohár. I když si svoje zápasy musel vyhrát sám, velké díky také patří jeho asistentce, paní Karle Němcové, která jej na tomto turnaji doprovázela.

Sportovní klub děkuje všem sponzorům, kteří naše sportovce v tomto roce podporují a mediálnímu partneru Noviny VM, Velkomeziříčsko a Medřičské listy

 

Mistrovství ČR v cyklistice 2015

V neděli 21. června 2015 uspořádal Sportovní klub Kociánka Brno na Masarykově okruhu v Brně MČR v cyklistice pro rok 2015.

V 16:45 hodin byly odstartovány první ze čtyř sloučených kategorií. V kategorii handbike startoval Milan Bartůněk, člen velkomeziříčského Handicap Sport Clubu.

Na tyto závody na krásném a velice těžkém okruhu se Milan připravoval již od jara a najetých 800km proměnil ve vítězství, Milan tyto závody jel na 4 okruhy v součtu 21,61 km.

Sportovní klub děkuje všem sponzorům a mediálnímu partneru internetové "Noviny VM.cz", a měsíčníku "Velkomeziříčsko"

 

 

Integrovaný závěsný kuželník opět na Vysočině

V sobotu 6. června 2015 uspořádal oddíl iSK Vysočina ve spolupráci s Handicap Sport Clubem Velké Meziříčí 3. kolo ČSOB Leasing Cupu a 3. ročník turnaje o Březejckou kuželku v integrovaném závěsném kuželníku.

Turnaj se konal v areálu Dětského střediska Březejc, a za nádherného počasí, se do tohoto turnaje zapojilo 30 sportovců ze 7. družstev. Turnaj se odehrál na dvou kuželnících v soutěži 20 hodů do plných, po každém odhodu se kuželky staví znova na základnu a 20hodů dorážkových, kdy se kuželky staví až po shození všech kuželek.

Po prvním kole v hodu do plných kuželek bylo pořadí na prvních třech místech velice vyrovnané. Ve druhém kole si nejlépe vedlo družstvo Slavíci z Liberce součtem 431 kuželek, před družstvem iSK Vysočina 425 kuželek a na třetím místě se umístilo domácí družstvo HSC VM, které naházelo 421 kuželek.

V jednotlivcích si nejlépe vedla Petra Viktorová 149 kuželek, na 2. místě Ilona Chládková 148 kuželek a třetí místo součtem 146 kuželek obsadila Jitka Valčíková.

Pořadatelé děkují kolektivu DS Březejc, vedoucí paní Doležalové a všem, kteří náš oddíl v tomto roce podporují. Město Velké Meziříčí a Žďár nad Sázavou, Kraj Vysočina, firmy Wiegel CZ žárové zinkování, A-DRO spol. Mostiště, Vezeko , Kovo Dufek a Jan Havlíček

Mediálním partnerem jsou internetové "Noviny VM.cz"

 

© 2013 Handicap Sport Club Velké Meziříčí