V sobotu 10. června 2017 se na atletickém stadiónu v Bílině konalo Mistrovství České republiky Spastic Handicap v atletice. Trojice sportovců z velkomeziříčského klubu startovalo v technických disciplínách hod diskem a oštěpem, ve vrhu koulí a 100 m sprint na vozíku kategorie W-M 50 vozík.

Nejúspěšnější atletem naší výpravy se stal Bohumír Dvořák, který v hodu diskem získal Titul MČR a zaokrouhlil tak svou sbírku mistrovských titulů na 10. V hodu oštěpem obsadil 3. místo a vrh koulí 2. místo. Poprvé na atletických závodech startoval Pavel Chovanec v kategorii sprint 100 m vozík, hod oštěpem a ve vrhu koulí. Pavel má nedostatky v technice odhodu, ale dva platné pokusy ve vrhu koulí pro něj znamenali 3. místo.

Třetím sportovcem byl nestárnoucí Jaroslav Polívka, Jarda v hodu diskem vybojoval skvělým výkonem 3. místo.

Pět medailí znamená pro velkomeziříčské atlety po dlouhých létech úspěšné vystoupení na atletickém MČR.

Sportovní klub děkuje všem sponzorům a mediálním partnerům Noviny VM.cz a týdeník Velkomeziříčsko