24. června 2018 se na atletickém stadiónu v Bílině konalo Mistrovství České republiky České federace Spastic Handicap v atletice. Z velkomeziříčského klubu se těchto závodů v technických disciplínách, vrch koulí, hod oštěpem a diskem, zúčastnili Bohumír Dvořák, Pavel Chovanec a Jaroslav Polívka.

Závodů se zúčastnilo asi sto sportovců z celé české republiky, kteří byli rozděleni podle postižení do jednotlivých kategorií. Naši sportovci navázali na skvělé výkony z minulých závodů, Bohumír Dvořák získal ve vrhu koulí titul Mistra ČR a v hodu diskem obsadil 2. místo. Pavel Chovanec ve všech svých disciplínách získal stříbrné medaile. Nestárnoucí Jaroslav Polívka si z těchto závodů odvezl tři třetí místa, pro něho je to nejlepší dosavadní výsledek z atletických závodů.

Sportovní klub děkuje MŠMT, městu Velké Meziříčí, Kraji Vysočina, obci Vídeň a všem sponzorům za finanční podporu v roce 2018. Mediálním partnerem sportovního klubu jsou internetové "Noviny VM.cz", Velkomeziříčsko a Medřičské listy.