V sobotu 25. května, proběhly za deštivého počasí na stadiónu v Bílině, první atletické závody České federace Spastic Handicap.

Z velkomeziříčského sportovního klubu se zúčastnili tři sportovci, kteří se ve svých kategoriích umístili na stupních vítězů. Pavel Chovanec obsadil ve všech třech disciplínách, hodu oštěpem, diskem a vrhu koulí, druhá místa. Bohumír Dvořák obsadil 2. místo v hodu diskem a ve vrhu koulí 3. místo. Nestárnoucí Jarda Polívka vybojoval 3. místo v hodu diskem.

Sportovní klub děkuje všem, kteří finančně podporují v roce 2019 náš sportovní klub. Město Velké Meziříčí, MŠMT, Kraj Vysočina, Wiegel CZ žárové zinkování, obec Vídeň.

Mediálním partnerem sportovního klubu jsou internetové Noviny VM.cz a Velkomeziříčsko