1. září 2019 se na atletickém stadiónu v Bílině konalo podzimní kolo atletiky.

Z velkomeziříčského oddílu se zúčastnili pouze dva atleti Jaroslav Polívka a Radek Coufal. Tyto závody byly ovlivněny deštivým a chladným počasím, ale i přesto si Radek Coufal z této soutěže odvezl dvě první místa v hodu oštěpem a diskem a ve vrhu koulí obsadil 2. místo. Nestárnoucí Jarda Polívka ve všech třech disciplínách, hodu oštěpem, diskem a vrhu koulí, obsadil třetí místo.

V sobotu 7. 9. 2019 se v areálu DPK Stará Paka konalo poslední 4. kolo integrovaného závěsného kuželníku, celorepublikové soutěže družstev. Z velkomeziříčského klubu se tohoto kola zúčastnily tři družstva HSC VM kapitána Jiřího Charváta, Bouráci, s.r.o. kapitána Františka Malce a Krakonoši kapitána Martina Tluka. Čtvrtého kola se zúčastnilo 17 družstev z celkového počtu 22 přihlášených.

Ve 4. kole družstvo HSCVM obsadilo 6. místo, Bouráci s.r.o. 7. místo a Krakonoši skončili na 11. místě. V konečném součtu bodů turnaje roku 2019 se na 3. místě umístilo naše družstvo HSC VM, na 5. místě Bouráci s.r.o. a 6. místo obsadilo družstvo Krakonoši. Pro všechna naše družstva byly tyto výsledky skvělým sportovním úspěchem.

Sportovní klub děkuje za finanční podporu v roce 2019 - MŠMT, městu Velké Meziříčí, Kraji Vysočina, Wiegel CZ žárové zinkování a obci Vídeň.

Mediálním partnerem sportovního klubu jsou internetové Noviny VM.cz, a Velkomeziříčsko.

   
© HSCVM