Dráhových kuželek pořádaných Českou federací Spastic Handicap (ČFSH) podle upravených pravidel pro spasticky a tělesně postižené sportovce, se velkomezeříčský klub účastní od roku 2006. Tento turnaj je rozdělen do 8. skupin podle druhu postižení a roku narození. Dráhové kuželky probíhají každoročně v kuželně liberecké Tipsport arény v rámci MČR. Na této soutěži je ve všech skupinách postižení vyhlášen MČR. Hraje se v rozmezí 4x10 – 4 x 25 hodů do plných kuželek. U lehce postižených se hraje jednoruč nebo obouruč a u těžce postižených v sedě z vozíku , židle, lehu, kleku, nebo lze kouli odstrčit nohou.

Rok 2006

M. Charvátová, obsadila v žácích 3. místo, B. Dvořák 3. místo, J.Coufal 2. místo a MČR pro rok 2006 se stal P. Gottlieb v kategorii těžce tělesně postižení sportovci.

Rok 2007

Na MČR do Liberce z velkomezeříčského klubu přihlásila šestice sportovců, M. Charvátová, J. Coufal. B. Dvořák, Z. Majzlík, L.Vaverka a J. Antonín. M. Charvátová , B. Dvořák a J. Coufal obhajovali umístnění na stupních vítězů, bohužel se toto podařilo pouze M. Charvátové za třetí místo.

Rok 2008

1. listopadu se šest sportovců z Handicap Sport Clubu Velké Meziříčí zúčastnilo v liberecké Tipsport aréně Mistrovství České republiky v dráhových kuželkách. Tohoto klání se zúčastnilo na šedesát handicapovaných sportovců z celé České republiky rozdělených do skupin podle věkové kategorie a druhu postižení. Jako první do bojů o mistrovský titul vstoupila do soutěže v kategorii žákyně (TP-L) M. Charvátová. Bohužel se jí nevedlo a neobhájila třetí místo z loňského roku. V ženské kategorii (CP-T) zabojovala skvělým součtem 96 bodů Magda Blažková a obsadila krásné čtvrté místo. V mužské kategorii (TP-T) skvěle zahrál a na prvním místě se součtem 190 bodů a Mistrovský titul vybojoval P. Gottlieb, na skvělém třetím místě s výkonem 150 bodů ho následoval J. Coufal. V této kategorii se na pátém místě umístnil B. Dvořák též z Handicap Sport Clubu Velké Meziříčí o.s.V pozdních odpoledních hodinách bojoval v silné konkurenci devatenácti sportovců (CP-L) J. Majo a skvělým výkonem 340 bodů obsadil krásné a nečekané páté místo.

Rok 2009

Handicapovaní sportovci z Velkého Meziříčí jeli poslední říjnovou sobotu pod Ještěd obhajovat titul mistra České republiky v dráhových kuželkách. V ranních hodinách jako první do soutěže vstoupil obhájce titulu P. Gottlieb a třetí z loňského roku J. Coufal. Bohužel soupeři byli nad jejich síly 4. a 5. místo odpovídalo předvedeným výkonům. Před obědem v těžké konkurenci žen nastoupila nejmladší účastnice M. Charvátová, jako jediná dorostenka ve startovním poli neměla šanci konkurovat a skončila v poli poražených. Mezi těžce postiženými v ženské kategorii startovala M. Blažková a obsadila 6. místo. V poslední kategorii mužů nastoupil J. Majo a krásné dělené páté místo v silné patnáctičlenné konkurenci bylo tečkou při vystoupení velkomezeříčských sportovců.