V roce 2007 se handicapovaní sportovci zúčastnili poprvé Českého poháru ve stolním tenise. Čtveřice sportovců odjela na západ Čech do Klatov bojovat o první body v třetí lize Českého poháru vozíčkářů. P. Gottlieb, M. Charvátová, J. Coufal a J. Antonín si poprvé vyzkoušeli tento sport proti ostříleným borcům, kteří se již několik let stolnímu tenisu věnují.

V tomto prvním turnaji naši sportovci skončili mezi posledními v třetí lize.

Družstvo začalo trénovat v tělocvičně Střední školy řemesel a služeb ve Velkém Meziříčí pod dohledem Jiřího Skryji z Laviček a další rok trénovalo v KD v Netíně, což jim umožnil v té době starosta Karel Liškař.

Sportovní oddíl objížděl po dva roky většinu turnajů po celé České republice. Tyto turnaje však byli velice náročné jak z důvodu cestování a času tak finančně a proto se od těchto turnajů upustilo.

ČFSH, pod kterým je náš sportovní oddíl zaregistrován od roku 2009 zařadil národní turnaj ve stolním tenise do svého kalendáře. Tento turnaj byl organizován především pro spasticky postižené sportovce. Naši sportovci (vozíčkáři) se na tomto turnaji neprosadili.

V roce 2010 byla zařazena i skupina, těžce tělesně postižení (vozíčkáři) a tuto kategorii vyhrál Petr Gottlieb, druhé místo vybojoval Jan Coufal a čtvrté místo obsadil Milan Bartůněk.

V roce 2011 je tento turnaj zařazen do kalendáře a tenisti z Velkého Meziříčí by se chtěli tohoto národního turnaje zúčastnit.

   
© HSCVM