15.září 2018 proběhlo 2. kolo integrované boccie v tělocvičně Základní školy v Nové Pace. Velkomeziříčský sportovní oddíl reprezentovala na tomto turnaji tři družstva. HSC VM kapitána Františka Malce v extralize, Velmez – Autocolor kapitána Pavla Chovance a Stacionář Zdislava kapitán Zbyněk Sláma v první lize. V tomto turnaji družstvo Malcových odehrálo v extralize skvělá utkání a především v tomto roce již druhé vítězství nad favoritem turnaje družstvem Hrobaři a výhra nad domácími Pačáky skončilo družstvo HSC VM na třetím místě a toto umístnění si vybojovalo i v ročníku 2018.

Družstvo Zbyňka Slámy v první lize navázalo na skvělé výkony a po pátém místu z prvního kola a třetím z kola druhého obsadili v konečném součtu překvapivé, ale zasloužené celkové třetí místo v ročníku 2018.

Družstvo Velmez – Autocoloz zopakovalo 9. místo z kola prvního a toto umístnění jim patří i v konečném zúčtování ročníku 2018.

Sportovní klub děkuje sponzorům, městu Velké Meziříčí, Kraji Vysočina, MŠMT, Wiegel CZ žárové zinkování a obci Vídeň, mediálním parterům ,,Noviny VM.cz“, Velkomeziříčsko“ a Medřičské listy.

   
© HSCVM